Na co se nás často ptáte

1. Můžu Královskou snídani někomu i darovat? 

Samozřejmě. Je to nejenom výjimečná snídaně pro rodinu, přátele nebo kolegy, ale taky neokoukaný dárek k svátku, narozeninám nebo k výročí. Potěší i novomanžele jako první snídaně po svatbě nebo jako překvapení na Valentýna, Den žen, Den otců atd.  Královskou snídani si náš klient objednal už i po rozlučce se svobodou a několik objednávek bylo po dámské i pánské jízdě. Fantazii se meze nekladou a s Královskou snídaní určitě nic nezkazíte.

2. Rozvážíte jenom v Plzni?

Královskou snídani doručujeme v Plzni a v okolí do 20 km bezplatně. Do vzdálenějších míst můžeme přivézt, ale až po domluvě. Rozvážíme v sobotu a v neděli v čase od 8.00 h do 12.00 h. Čas doručení určujeme my dle logistiky dopravy. Objednávky v týdnu (pondělí/úterý) jsou možné  také, ale až po domluvě telefonicky (725 556 559) nebo mailem (kralovskasnidane@gmail.com).

3. Kolik druhů boxů nabízíte?

Každý týden nabízíme 3 typy snídaňových boxů a jejich VEGANSKÉ i VEGETARIÁNSKÉ verze. Snažíme se nabídku přizpůsobit ročnímu období, proto vaříme a pečeme ze sezónního ovoce a zeleniny. Důraz klademe na kvalitu, proto nabízíme jenom limitovaný počet boxíků,  u kterých garantujeme čerstvost. Veškeré pečivo je vyrobeno ručně z kvasu nebo z droždí s dlouhou fermentací.