Kdo stojí za projektem

Snídaně je základ dne (alespoň pro mě). To jsem říkávala i svým dětem, pro které jsem od základní školy po vysokou (ano, včetně!) připravovala snídaně i svačiny. Máma bláznivá:) V tom čase to byla pro mě rutina, jakási zautomatizovaná nutnost, zvyk, ale teď vím, že to bylo správné rozhodnutí (i když se mi mnohokrát vůbec nechtělo).

Dnes žijeme šíleně rychlým tempem a na společný oběd nebo večeři nezbývá čas. O snídani ani nemluvím. Poctivé domácí jídlo je spíš výsadou slavnostních příležitostí, častěji volíme fast food, donáškovou pizzu nebo čínu. A co snídaně? Na tu myslí málokdo.

A nápad byl na světě! Snídaňové boxy plné kvalitních slaných i sladkých lahůdek vyrobených z poctivých surovin. Jako od maminky. A k tomu křupavé čerstvé pečivo z kvasu nebo z droždí s dlouhou fermentací. Žádné polotovary, mražené výrobky, směsi ani přípravky na prodloužení trvanlivosti. V mém pečivu je jenom kvalitní mouka, voda a sůl. 

Netrvalo douho a z nápadu se stal projekt. Nazvala jsem ho Královská snídaně. První testovací boxíky jsme vezli ke klientům koncem dubna 2022. Ohlas předčil i mé nejtajnější očekávání. Na druhé straně bylo příjemné zjistit, že je vás hodně, kdo touží po společné snídani se svými nejbližšími, kdo si tyto chvíle dokáže užít a radovat se z nich.

Mojím cílem je každý víkend prinášet do vašich domovů pocit pohody, radost ze společného víkendového rána a taky milou (snad i) chutnou vzpomínku.

Těším se na setkání s Vámi někdy o víkendu!

AndreaProč Královská snídaně?

Když jsme vytvářeli projekt Královské snídaně, jedním z našich cílů bylo dostat ke stolu děti. Proto jim do boxíku vždy přibalíme nějakou dobrůtku, aby se pro ně Královská snídaně stala něčím výjimečným. Neméně důležitým byl pro nás i aspekt sounáležitosti, rodiny a přátelství. Moc si přejeme, aby Královská snídaně alespoň o víkendu přinesla do vašich domovů, na chatu, na zahradu nebo k vodě dobrou náladu, kdy zapomenete na starosti, politiku, práci, zdražování a budete si povídat jen o hezkých věcech. A budete je zajídat něčím dobrým:)

Královská snídaně je i hezký dárek k svátku, narozeninám nebo a výročí. Bonboniéra a sekt jsou sice už od nepaměti sázka na jistotu, ale proč nevyzkoušet něco jiného?

Královská snídaně je pohoštením pro nejmilejší. A vůbec nemusí jít o výjimečnou situaci. Vždyť samotný fakt, že máte jeden druhého, je výjimečný.

A co plánujeme do budoucna? Moc si přejeme, aby byla Královská snídaně už zanedlouho dostupná i v týdnu. Jsme presvedčeni o tom, že si najde svoje místo i na Vašem pracovním stole. Můžete klidně hodit za hlavu starosti s přípravou snídaně. Rádi Vám ji doručíme až do kanceláře.

Co nevidět Vám zvoníme u dveří:)